Pokazy organizowane przez firmę Clavam – doskonała cena, jeszcze lepsza jakość

Wyposażenie domu jest niezwykle ważne przy wykonywaniu codziennych czynności. Dlatego też pokazy i prezentacje, na których przedstawiane są możliwości artykułów gospodarstwa domowego i najczęściej wykorzystywanych sprzętów, zyskują coraz większą popularność. Kiedyś najczęściej uczestniczyli w nich ludzie starsi, obecnie nie ma żadnych granic wiekowych, a na pokazach można spotkać osoby w każdym wieku. Na tego typu spotkaniach nie tylko można poznać zalety omawianych sprzętów, ale również otrzymać dodatkowe zniżki, korzystne rabaty lub samodzielnie przetestować oferowane produkty.

Nie każdy jednak jest przekonany do jakości oferowanych produktów. Często można słyszeć pytania, czy tego typu pokazy są prawdziwe? Czy oferowany sprzęt ma gwarancję? Dlaczego cena jest taka konkurencyjna? Na te i inne pytania postanowiliśmy odpowiedzieć, rozmawiając z panem Cezarym Kozłowskim, który jest przedstawicielem spółki Clavam Sp. z o.o.

Produkty oferowane na pokazach

Pierwsze pytanie dotyczy produktów, jakie są oferowane na pokazach. Zapytaliśmy, dlaczego każdy pokaz przedstawia jedynie kilka wybranych produktów? Pan Cezary odpowiedział następująco: „Przygotowując się do każdego cyklu pokazów, staramy się być najlepiej przygotowani. Dlatego też na pokazach przedstawiamy jedynie najlepsze produkty. Oferta naszej firmy nie jest naszpikowana kilkudziesięcioma produktami i sprzętami, których w ogóle nie znamy. My przedstawiamy naszym klientom tylko takie produkty, które sami znamy i polecamy. Obecnie nasza oferta to najlepszej jakości produkty, cieszące się naszym zaufaniem:

Wszystkie produkty cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego też dalej prezentujemy ich zalety i pozwalamy, żeby dotarły do jak największej liczby odbiorców. Naszym zdaniem takie prezentacje, które oparte są na sprawdzonych produktach, cieszą się największą frekwencją. Nasi klienci chętnie wracają na nasze spotkania i kupują sprzęt dla członków rodziny lub zabierają na pokazy swoich znajomych. To dla nas też znak, że idziemy w odpowiednim kierunku”.

Dla nas liczy się zaufanie

W dalszej części rozmowy przeszliśmy do pytań związanych bezpośrednio z firmą. Poprosiliśmy, aby przedstawiciel firmy Clavam, powiedział nam nieco więcej o tym, jakie produkty sprzedawane są na pokazach, czy firma sama zajmuje się produkcją wszystkich sprzętów i jak zainteresowanie pokazami przekłada się na liczbę zakupionych akcesoriów gospodarstwa domowego. Pan Cezary zacząć odpowiedź od kilku informacji dotyczących firmy: „Od początku współpracujemy z markami, które budziły nasze zaufanie. Nie jesteśmy producentem sprzedawanych sprzętów, jednak doskonale wiemy, jakie produkty mamy w swojej ofercie. Wszyscy przedstawiciele i osoby związane z firmą, miały możliwość samodzielnego testowania sprzętów. Co więcej, każdy może to zrobić. Wystarczy przyjść na nasze spotkania, uczestniczyć w nich i pozostać do części, w której każdy może wypróbować ofertę na sobie. W ten sposób klienci sami decydują czy zaspokaja to ich wymagania.”

Zapytaliśmy także o ceny produktów. Często można usłyszeć, że sprzęt oferowany na tego typu pokazach znacznie przewyższa ceną, produkty dostępne w sklepach. Pan Cezary odniósł się do naszego pytania i powiedział, że „oferowany przez nas sprzęt gospodarstwa domowego nie jest sprzętem sprzedawanym na bardzo dużą skalę. Tak jak jest to możliwe w supermarketach czy innych, dużych firmach. My jednak mamy możliwość znacznej obniżki ceny wyjściowej, na jaką pozwalają nam producenci.

Warto również zaznaczyć, że ceny zależne są przede wszystkim od jakości. Cała nasza oferta dostosowana jest do wymagających klientów, którzy nie chcą zmieniać sprzętu po dwóch latach, kiedy kończy się ich gwarancja. My mamy pewność, że nasz sprzęt będzie działał jeszcze długo po zakończonej gwarancji-nawet tej wydłużonej. Mówią o tym nasze statystyki i opinie naszych klientów. Często też można usłyszeć pochwały na ten temat podczas spotkań, bo przychodzą na nie zadowoleni klienci.

Clavam Sp. z o.o. to uczciwa firma z zasadami

Obecnie bardzo dużo słyszy się i można przeczytać o oszustach. Firmach pośredniczących lub organizujących spotkania, na których pojawia się wadliwy sprzęt. Pan Cezary uczula: „Nasza firma jest jedyną renomowaną firmą zajmującą się tego typu pokazami. Ostatnio dotarła do nas informacja o pojawiających się negatywnych komentarzach w Internecie. Muszę je jednak zdementować, ponieważ wystarczy przyjść na nasze spotkania, aby przekonać się, jaka jest rzeczywiście ilość zadowolonych klientów. Nasze pokazy nastawione nie tylko na sprzedaż, ale przede wszystkim na rozmowę i pozytywne, długotrwałe relacje z klientami. W przypadku, kiedy ktoś przeczyta lub usłyszy negatywną opinię, zobaczy sklep podszywający się pod naszą markę, powinien się z nami skontaktować. Wtedy możemy rozwiać wszystkie wątpliwości.”

Podsumowanie

Podczas rozmowy pan Cezary Kozłowski, przedstawiciel firmy zaznaczył, jak ważne są dla nich relacje. Klient ma nie tylko kupić produkt, ale przede wszystkim ma być z niego zadowolony przez długie lata. Jak dowiadujemy się, opinie o firmie są niezwykle pozytywne, a na spotkania i prezentacje nowych produktów przychodzą stali klienci, którzy polecają je innym. Wszystkie produkty oferowane przez firmę Clavam Sp. z o.o. to niesamowita jakość, która nie zmienia się po kilku latach użytkowania.

Pan Cezary na koniec ostrzegł jeszcze przed firmami, które rozsyłają negatywnie opinie o sprzętach sprzedawanych przez Clavam: „W naszej firmie prowadzimy długofalowe statystki i mamy kontakt z naszymi klientami. Ci, których produkt nie zadowoli, mogą oddać go w dowolnym terminie. Wtedy jednak dowiadujemy się, co można byłoby zmienić lub poprawić. Taka wiedza jest dla nas niezwykle ważna. Bardzo mało jest takich osób, ale je też cenimy i ich zdaniem jest dla nas ważne. Nie prowadzimy innej sprzedaży, można się z nami spotkać jedynie podczas organizowanych pokazów. Wtedy jednak jesteśmy w 100% do dyspozycji klientów. Jestem przekonany o tym, że negatywne opinie pojawiają się, bo inne firmy czują zagrożenie na rynku. My jednak dalej robimy to najlepiej i staramy się, żeby to się nie zmieniało.”

Oferta w pigułce

Warto jeszcze raz przyjrzeć się ofercie firmy Clavam. Są w niej bowiem doskonałe sprzęty gospodarstwa domowego, które pomagają w codziennych czynnościach takich jak gotowanie, sprzątanie czy ćwiczenia.

  • mata BodyShape firmy Casada,
  • garnki Venice,
  • odkurzacz Clean King,
  • materac Mediair 3D

W przypadku maty wibrującej BodyShape użytkownik wykorzystuje bogate funkcje, które pozwalają mu na podgrzewanie i przeniesienie wibracji na wybrane partie ciała. Inteligentne programy urozmaicają masaż i pozwalają naprawdę się odprężyć. Natomiast garnki Venice to produkt, o którym marzy każda gospodyni. Bogaty zestaw garnków pasuje na każdą płytę grzewczą. W zestawie znajdują się garnki do gotowania na parze, patelnie, na których można smażyć bez użycia tłuszczu. Wszystko wyprodukowane zostało z najlepszej jakości materiałów, a dodatkowo cechuje się ciekawym designem.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *